RAAD VAN BESTUUR

Voorzitter
Jef Joosten
voorzitter@wandelsport.be
Tel.: 03/383.50.09 
GSM: 0477/27.93.11
1/1/2016 tot 30/09/2019

1ste Ondervoorzitter/
1ste Penningmeester

Fons Leys 
penningmeester@wandelsport.be
Tel.: 016/69.86.51
GSM:0473/97.24.34
1/1/2016 tot 30/09/2019

2de Ondervoorzitter/
Promotie
 
Johan Molenberghs 
johan.molenberghs@wandelsport.be 
Tel.: 011/40.17.58
GSM: 0486/72.17.01
1/1/2016 tot 30/09/2019

Secretaris
Paul De Brauwer
secretaris@wandelsport.be 
Tel.: 052/57.30.43
GSM: 0472/33.51.50
1/10/2017 tot 30/09/2021

 

Rik Bulckaen
rik.bulckaen@wandelsport.be
Tel.: 056/75.89.12
GSM: 0486/75.04.71
1/10/2017 tot 30/09/2021

Lieven Hostens
lieven.hostens@wandelsport.be
GSM: 0468/26.06.89
1/10/2017 tot 30/09/2021

Sportverantwoordelijke 
Diana Dens
diana.dens@wandelsport.be
Tel.: 011/76.31.37
GSM: 0472/31.85.04
1/01/2016 tot 30/09/2019
 

Kalenderverantwoordelijke 
Jos Timmermans
kalender@wandelsport.be
Tel.: 011/31.34.63
GSM: 0495/20.34.63
1/10/2017 tot 30/09/2021

Luc Weemaes
luc.weemaes@wandelsport.be
Tel.: 037/76.59.21
GSM: 0477/82.02.76
1/10/2017 tot 30/09/2021

Marleen Vandenweghe
marleen.vandenweghe@wandelsport.be
Tel.: 
GSM: 0474/33.24.84 
1/10/2017 tot 30/09/2021

Willy Moeskops
willy.moeskops@wandelsport.be 
Tel.: 014/61.45.61
GSM: 0479/39.97.14
1/01/2016 tot 30/09/2019

Herman Valenberghs
herman.valenberghs@wandelsport.be 
Tel.: 016/60.63.88
GSM: 0476/56.57.21
1/10/2017 tot 30/09/2019

BVV-afgevaardigden 

Jef Joosten
Fons Leys
Paul De Brauwer 
Diana Dens 
Herman Valenberghs 

PERSONEEL

Sport

sport@wandelsport.be

Roel Soors
Sporttechnisch coördinator
roel.soors@wandelsport.be
011/24.78.25

Nathalie Didden
nathalie.didden@wandelsport.be
011/24.78.27

Floor Devriendt
floor.devriendt@wandelsport.be
050/40.51.46

Annelies Janssens
annelies.janssens@wandelsport.be
050/40.51.47

Ingrid Claessens
ingrid.claessens@wandelsport.be 
050/40.51.45

Administratie

info@wandelsport.be 

Ann Vanoverbeke 

ann.vanoverbeke@wandelsport.be

Administratief coördinator 
050/40.51.54

Carine Van Hulle
carine.vanhulle@wandelsport.be
050/40.51.42

FINANCIËN

Bernadette Didden
bernadette.didden@wandelsport.be
011/24.78.26

Gerda Van de Kerckhove
gerda.vandekerckhove@wandelsport.be
050/40.51.52

Promotie

promotie@wandelsport.be 

Kevin Vleminx
kevin.vleminx@wandelsport.be
011/24.78.23

Stefaan Bailleur
stefaan.bailleur@wandelsport.be
050/40.51.53

REDACTIE 
Ingrid Heene
ingrid.heene@wandelsport.be
050/40.51.50

IT
Hans Hendrickx
hans.hendrickx@wandelsport.be
011/24.78.21


 

OMBUDSDIENST

Indien u een klacht heeft en niet terecht kan bij één van onze medewerkers kan u contact opnemen met onze ombudsdienst via ombuds@wandelsport.be. Alle klachten worden in vertrouwen behandeld. 

Waar kan ik seksueel grensoverschrijdend gedrag melden?